close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

IX Puchar W.S.I.Poland - Wałcz, 16.10.2011


 

Kata dziewcz─ůt
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Julia Kisilewicz Wa┼écz II
 2. Anna B┼éaszkowska Cz┼éuch├│w
 3. Jagoda Kobyla┼äska Wa┼écz II
 3. Natalia Andrzejewska Cz┼éuch├│w

Kata chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2003 i mł./

 1. Krystian Sinoradzki Wa┼écz II
 2. Mi┼éosz Milewski Cz┼éuch├│w
 3. Tymoteusz Wr├│bel Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kumite dziewcz─ůt
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i mł./

 1. Julia Kisilewicz Wa┼écz II
 2. Jagoda Kobyla┼äska Wa┼écz II
 3. Anna B┼éaszkowska Cz┼éuch├│w
 3. Natalia Andrzejewska Cz┼éuch├│w

Kumite chłopców
9.1 - 4.3 Kyu
/2000 i mł./

 1. Bartosz Bejnarowicz Rzeczenica
 2. Krystian Sinoradzki Wa┼écz II
 3. Bartosz Feculak Rzeczenica
 3. Marek Nowak Rzeczenica

Kata dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Justyna Oleszycka Lubacz├│w
 2. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Daria Milkowska Cz┼éuch├│w
 3. Julia G├│ralska Cz┼éuch├│w 

Kata chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Hubert Za┼éuski Lubacz├│w
 2. Szymon Kuli┼äski Cz┼éuch├│w
 3. Piotr ┼╗ulewicz Lubacz├│w
 3. Jakub Kurek Lubacz├│w

Kumite dziewcz─ůt
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria Milkowska Cz┼éuch├│w
 2. Justyna Oleszycka Lubacz├│w
 3. Nina Nowak Rzeczenica
 3. Zuzanna Kwieci┼äska Tuczno

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Cezary Fryc Wa┼écz II
 2. Piotr ┼╗ulewicz Lubacz├│w
 3. Hubert Za┼éuski Lubacz├│w
 3. Szymon Kuli┼äski Cz┼éuch├│w

Kata dziewcz─ůt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria ┼╗ubrecka Wa┼écz
 2. Justina Miknaite Vilnius
 3. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius

Kata chłopców
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Adam Kozakowski Wa┼écz
 2. Oskar Michorek Wa┼écz
 3. Jakub G─ůsiorowski Wa┼écz
 3. Krzysztof Gurdak Cz┼éuch├│w

 

Kumite dziewcz─ůt
6.1 - 4.3 Kyu
/2000-2002/

 1. Daria ┼╗ubrecka Wa┼écz
 2. Maria Pawlak Tuczno
 3. Ieva Drobnica Vilnius
 3. Justina Miknaite Vilnius

Kumite chłopców
9.1 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Adam Kozakowski Wa┼écz
 2. Jakub G─ůsiorowski Wa┼écz

 3. Krzysztof Gurdak

Człuchów
 3. Oskar Michorek Wa┼écz

Kata dziewcz─ůt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Emilia Sobczak Lubacz├│w
 2. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w
 3. Aneta Wr├│bel So┼Ťnie
 3. Sylwia Krywko Lubacz├│w

Kata chłopców
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Piotr Czaban Lubacz├│w
 2. Karol Majtkowski Lubacz├│w
 3. Micha┼é Rychlicki Lubacz├│w
 3. Maciej Rybak Cz┼éuch├│w

Kumite dziewcz─ůt
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Wiktoria Za┼éuska Lubacz├│w
 2. Marta Szymura Cz┼éuch├│w
 3. Paulina Wnuczko Wa┼écz II
 3. Sylwia Krywko Lubacz├│w

Kumite chłopców
9.1
 - 7.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej Rybak Cz┼éuch├│w
 2. Kamil Krupa Wa┼écz II
 3. Piotr Czaban Lubacz├│w
 3. Micha┼é Rychlicki Lubacz├│w

Kata dziewcz─ůt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Cz┼éuch├│w
 2. Weronika Chrapkowska Cz┼éuch├│w
 3. Katarzyna Pawlak Tuczno
 3. Zuzanna Trawi┼äska Wa┼écz

Kata chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz
 2. Adam ┼Ülipek Wa┼écz
 3. Juliusz Saryczew Tuczno
 3. Kamil Kowalczyk Wa┼écz

Kumite dziewcz─ůt
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Zuzanna Drygalska Cz┼éuch├│w
 2. Zuzanna Trawi┼äska Wa┼écz
 3. Weronika Chrapkowska Cz┼éuch├│w
 3. Aleksandra Bargie┼é Wa┼écz

Kumite chłopców
6.1
 - 4.3 Kyu
/1999-1997/

 1. Maciej ┼Üwistun Wa┼écz
 2. Kamil Kowalczyk Wa┼écz
 3. Micha┼é Sulik Wa┼écz
 3. Adam ┼Ülipek Wa┼écz

Kata m─Ö┼╝czyzn
9 - 7 Kyu
/1992 i st./

 1. Przemys┼éaw Sudyk Cz┼éuch├│w
 2. Tomasz Wo┼║niak Wa┼écz
 3. Jaros┼éaw Mokrzycki Lubacz├│w
 3. Adam Samborski Wa┼écz

 

Kumite m─Ö┼╝czyzn
9-7 Kyu
/1996-1993/

 1. Adam Samborski Wa┼écz
 2. Jaros┼éaw Mokrzycki Lubacz├│w
 3. Franciszek Paw┼éowski Cz┼éuch├│w
 3. Jakub Ferenc Cz┼éuch├│w

Kumite m─Ö┼╝czyzn
9-7 Kyu
/1992 i st./

 1. Stanis┼éaw Kope─ç Wa┼écz
 2. Miros┼éaw B┼éaszkowski Cz┼éuch├│w
 3. Krzysztof D─ůbkiewicz Wa┼écz
 3. Andrzej Ostaszewski Cz┼éuch├│w

Kata m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1996 i st./

 1. Piotr Rudnik Czluch├│w
 2. Wojciech Hass Cz┼éuch├│w
 3. Bartosz Skrzypczak Cz┼éuch├│w
 3. Konrad Mokrzycki Lubacz├│w

Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1996-1993/

 1. Bartosz Skrzypczak Cz┼éuch├│w
 2. Piotr Rudnik Cz┼éuch├│w
 3. Konrad Mokrzycki Lubacz├│w
 3. Wojciech Hass Cz┼éuch├│w

Kumite m─Ö┼╝czyzn
6-4 Kyu
/1992 i st./

 1. Piotr ┼╗ubrecki

Wałcz

 2. Micha┼é Michnowicz Wa┼écz
 3. Krzysztof Chrapkowski Cz┼éuch├│w
 3. Adam Nowakowski Tuczno

Kata kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Weronika Gwizda┼éa

Wałcz

 2. Patrycja Gwizda┼éa

Wałcz

 3. Weronika Fr─ůszczak Ostr├│w Wlkp.
 3. Kamile Satochinaite Vilnius

Kata m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Pawe┼é Zieli┼äski Cz┼éuch├│w

 2. Konrad Tomaszewski

Wałcz

 3. Krzysztof Gwizda┼éa

Wałcz

 3. Remigiusz Demski Cz┼éuch├│w

Kumite kobiet
3-1 Kyu + Dan
/1996 i st./

 1. Patrycja Gwizda┼éa Wa┼écz
 2. Weronika Gwizda┼éa Wa┼écz

 3. Weronika Fr─ůszczak

Ostr├│w Wlkp.

 3. Kamile Satochinaite

Vilnius

Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1993-1996/

 1. Aleksander Krajnik Tuczno
 2. Eryk Fischer Wa┼écz
 3. Konrad Tomaszewski Wa┼écz

 3. Maciej Zielenkiewicz

Tuczno

Kumite m─Ö┼╝czyzn
3-1 Kyu + Dan
/1992 i st./

 1. Maciej Pi─ůtek Cz┼éuch├│w
 2. Pawe┼é Zieli┼äski Cz┼éuch├│w
 3. Gediminas Plokstys Vilnius
 3. Krzysztof Gwizda┼éa Wa┼écz