close
Strona korzysta z cookies w celu realizacji us┼éug i zgodnie z Polityk─ů Prywatno┼Ťci. Mo┼╝esz okre┼Ťli─ç warunki przechowywania lub dost─Öpu do cookies w Twojej przegl─ůdarce.
  • polska wersja jŕzykowa
  • english language
  • deutsche Sprachversion

Komisja S─Ödziowska


Komisja S─Ödziowska W.S.I.Poland sk┼éada si─Ö wy┼é─ůcznie z wychowanków klubów cz┼éonkowkich W.S.I.Poland. Aby zosta─ç s─Ödzi─ů World Shotokan Institute - Poland nale┼╝y posiada─ç minimum 3 Kyu (s─Ödzia pomocniczy klasy C), 1 Dan (s─Ödzia naro┼╝nikowy klasy B) lub 2 Dan (s─Ödzia planszowy klasy A), uko┼äczy─ç szkolenie s─Ödziowskie jakie organizowane jest ka┼╝dego roku i zda─ç egzamin s─Ödziowski. Osoby, które chc─ů podwy┼╝szy─ç swój stopie┼ä s─Ödziowski musz─ů oprócz posiadania odpowiedniej praktyki i stopnia zaawansowania wzi─ů─ç udzia┼é w szkoleniu oraz równie┼╝ zda─ç egzamin ko┼äcowy w postaci testu sprawdzaj─ůcego poziom wiedzy kandydata. Przewodnicz─ůc─ů Komisji S─Ödziowskiej W.S.I.Poland jest Sensei Karolina Pytel-Ruta /5 Dan/. Poni┼╝ej lista s─Ödziów W.S.I.Poland posiadaj─ůcych licencj─Ö s─Ödziowsk─ů na rok 2020/2021

.

1. Zbigniew Ruta /6 Dan/ - A
2. Karolina Pytel-Ruta /5 Dan/ - A
3. Krzysztof Gwizdała /4 Dan/ - A
4. Piotr Grzechowiak /3 Dan/ - A
5. Weronika Gwizdała /3 Dan/ - A
6. Maciej Świstun /3 Dan/ - A
7. Sławomir Stelcer /2 Dan/ - A
8. Dariusz Kobryń /2 Dan/ - B
9. Adam Ślipek /1 Dan/ - B
10. Maciej Leszczyk /1 Dan/ - B
11. Michał Sulik /1 Dan/ - B
12. Krzysztof Lasota /1 Dan/ - B
13. Krzysztof D─ůbkiewicz /1 Dan/ - B
14. Konrad Sylwestrzak /1 Dan/ - B
15. Piotr Ka┼║mierczak /1 Dan/ - B
16. Miko┼éaj Pi─ůtek /1 Kyu/ - C
17. Marta ┼╗ukowska /1 Kyu/ - C
18. Monika ┼╗ukowska /1 Kyu/ - C
19. Julia Świstun /1 Kyu/ - C
20. Wiktoria Młynarczyk /1 Kyu/ - C
21. Piotr Drzewiecki /2 Kyu/ - C
22. Natalia Drzewiecka /2 Kyu/ - C
23. Michał Szwedek /2 Kyu/ - C
24. Daria Sylwestrzak /3 Kyu/ - C
25. Remigiusz Skrzyński /3 Kyu/ - C
26. Hanna Skotarczyk /3 Kyu/ - C
27. Alicja Kurowska /3 Kyu/ - C
28. Dominik Urban /3 Kyu/ - C
29. Patryk Szmajda /3 Kyu/ - C
30. Dominik Hendzel /3 Kyu/ - C
31. Wiktor Młynarczyk /3 Kyu/ - C

. 

  1. Zbigniew Ruta /6 Dan/ - A
  2. Karolina Pytel-Ruta /5 Dan/ - A
  3. Krzysztof Gwizdała /4 Dan/ - A
  4. Piotr Grzechowiak /3 Dan/ - A
  5. Sławomir Stelcer /2 Dan/ - A
  6. Maciej Świstun /3 Dan/ - B
  7. Weronika Gwizdała /3 Dan/ - B
  8. Oskar Michorek /2 Dan/ - B
  9. Anna Lenczewska /2 Dan/ - B
  10. Dariusz Kobryń /2 Dan/ - B
  11. Zuzanna Trawińska /1 Dan/ - B
  12. Adam Ślipek /1 Dan/ - B
  13. Maciej Leszczyk /1 Dan/ - B
  14. Michał Sulik /1 Dan/ - B
  15. Cezary Fryc /1 Dan/ - B
  16. Krzysztof Lasota /1 Dan/ - B
  17. Krzysztof D─ůbkiewicz /1 Dan/ - B
  18. Konrad Sylwestrzak /1 Dan/ - B
  19. Piotr Ka┼║mierczak /1 Dan/ - B
  20. Miko┼éaj Pi─ůtek /1 Kyu/ - C
  21. Monika ┼╗ukowska /1 Kyu/ - C
  22. Marta ┼╗ukowska /1 Kyu/ - C
  23. Julia Świstun /1 Kyu/ - C
  24. Konrad Bernacki /2 Kyu/ - C
  25. Michał Szwedek /2 Kyu/ - C
  26. Wiktoria Młynarczyk /2 Kyu/ - C
  27. Piotr Drzewiecki /2 Kyu/ - C
  28. Natalia Drzewiecka /2 Kyu/ - C
  29. Wiktoria Bulik /3 Kyu/ - C
  30. Daria Sylwestrzak /3 Kyu/ - C
  31. Remigiusz Skrzyński /3 Kyu/ - C

.